תקנון

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין לורנצו קפה שיווק והפצה בע"מ באמצעות אתר האינטרנט www.lorenzo-cafe.com לבין לקוחותיו (להלן: "הלקוחות ו/או הלקוח") בכפוף לכללי תקנון זה. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.

1.     הגדרות

בתקנון זה:

1.1.         "לורנצו קפה" – חברת לורנצו קפה שיווק והפצה בע"מ

1.2.         "חוק הגנת הצרכן" – חוק הגנת הצרכן התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על פיו

2.     כללי

2.1.         אתר זה מיועד למסירת מידע אודות מוצריה של לורנצו קפה, למסירת הודעות ועדכונים של לורנצו קפה ללקוחותיה ולקהל הרחב, להרשמה למועדון הלקוחות של לורנצו קפה ולביצוע רכישה של מוצרים שונים של לורנצו קפה באמצעות האינטרנט.

2.2.         תנאי תקנון זה מנוסחים בלשון זכר יחיד, אולם הכוונה היא לשני המינים כאחד.

2.3.         לורנצו קפה רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש באתר ואת תנאי הרכישה של מוצריה, וכל שינוי יכנס לתוקפו ממועד פרסומו.

3.     קניין רוחני

תכני האתר מהווים קניין רוחני של לורנצו קפה. אין להעתיק מתוך האתר תוכן כלשהו, לרבות טקסט וכל תוכן מילולי אחר, תכני וידאו, סמלים וסימנים גרפיים אחרים, וסמלי מותג של החברה.

4.     סודיות ופרטיות

כללי סודיות ופרטיות מפורטים בעמוד                                               שבאתר החברה.

5.     הזמנות באתר

5.1 לורנצו קפה מוכרת את מוצרי הקפה והמוצרים הנלווים אליהם אך ורק לחברים במועדון הלקוחות שלה. לפיכך, רכישה של קפה ומוצרים נלווים תתאפשר רק לאחר הצטרפות למועדון הלקוחות. ניתן להצטרף למועדון הלקוחות דרך האתר או דרך מספר הטלפון 2961*

5.2 על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר, למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעיתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה החברה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה אלא הלקוח מוגדר כלקוח רשום. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי. מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר. הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

5.3 לורנצו קפה תהיה רשאית להגביל את כמות המוצרים הנמכרת ללקוח יחיד, וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

5.4. שירות לאחר המכירה: אם הנך נתקל בבעיה כלשהי, או שיש לך שאלות לגבי הפעלה, תחזוקה או שרות של המכונה שלך, אנא התקשר אל לורנצו קפה כדי להתייעץ ולקבל עזרה. אם לא ניתן לפתור את הבעיה בטלפון, לורנצו קפה מציעה מגוון אפשרויות שירות.

כחלק מהשירות של לורנצו קפה, מידה ותמצא תקלה במכונתך, לורנצו קפה תדאג לספק עבורך מכונה חלופית למשך תקופת התיקון.

מובהר כי שירות זה ניתן אך ורק במסגרת מסירת מכונות לתיקון באמצעות שירותי השליחים של לורנצו קפה.

לקבלת מידע מפורט על מגוון אפשרויות השירות של לורנצו קפה אנא צור קשר בטלפון 2961*

5.5 המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה. במידה ובעת ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב- 15% מערך ההזמנה או מינימום 35 ₪. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

6.     ביצוע הזמנות

6.1 הזמנת מוצרים תיעשה באמצעות הליך הזמנה ממוחשב שאותו ניתן לבצע באתר או בהזמנה טלפונית באמצעות מספר טלפון 2961*. התשלום עבור ההזמנה באמצעות האינטרנט או באמצעות הטלפון אפשרי באמצעות כרטיסי אשראי או כרטיסי חיוב בלבד. חברת לורנצו קפה מכבדת את כרטיסי האשראי העיקיים הפעילים בישראל (ויזה, מאסטר כארד, אמריקאן אקספרס, דיינרס קלאב).

6.2.    כל הזמנה תיעשה בהתאם למחירי המוצרים שיהיו בתוקף בעת ביצוע ההזמנה. לורנצו קפה תהיה רשאית לשנות בכל עת את מחירי המוצרים שלה, ושינויים כאמור יחול החל מיום פרסומם, או ממועד אחר כפי שלורנצו קפה תודיע.

6.3.    הזמנה תחשב כהזמנה מחייבת רק לאחר שניתן אישור של ההזמנה על ידי לורנצו קפה בגמר הליך ההזמנה. 

6.4.    מוצרים שהוזמנו ימסרו ללקוח באמצעות שליח לכתובת המסירה שאותה הלקוח ציין בהליך ההזמנה, בכפוף לאמור בסעיף 7.1, או באמצעות הסדרי מסירה אחרים שיקבעו מזמן לזמן על ידי לורנצו קפה. הלקוח יהיה אחראי לכך שבכתובת המסירה שצוינה בהליך ההזמנה יהיה אדם שיוכל לקבל את המשלוח. 

6.5.    עבור משלוח המוצרים יחויב הלקוח בדמי משלוח בהתאם לתעריפים שיקבעו על ידי לורנצו קפה מעת לעת.

7.  מועדי אספקה

7.1.    משלוח מוצרים אל הלקוחות נעשה אל מקומות שנמצאים באזורי הכיסוי של שירותי השליחים של לורנצו קפה בלבד. ללקוחות שמקום האספקה אליהם נמצא מחוץ לאזורי הכיסוי תינתן האפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש בלבד.

7.2.    לפי מדיניות האספקה של לורנצו קפה מוצרים שהוזמנו אמורים להימסר ללקוחות בתוך 3 ימי עסקים מהיום שלמחרת מועד ההזמנה. מובהר עם זאת שמועד מסירת ההזמנות תלוי בפעולתו של ספק חיצוני, ולפיכך מדיניות האספקה של לורנצו קפה אינה מהווה התחייבות של לורנצו קפה. כמו כן, בישובים שמרוחקים ממרכזים עירוניים וכן באזורים שמחוץ לתחומי הקו הירוק, מועדי האספקה עשויים להיות תלויים בפריסה הגיאוגרפית ובכיסוי של ספקי שירותי השליחים של לורנצו קפה.  בנוסף לכך, מועדי המסירה האמורים מתייחסים למצבי שגרה. יתכנו עיכובים במועדי המסירה עקב שינויים במצב הביטחוני או כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה של החברה. 

7.3.    לורנצו קפה לא תישא באחריות כלשהי במקרה שבו המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שחלפו למעלה מ- 3 ימי עסקים לאחר יום ביצוע ההזמנה והלקוח לא יהיה זכאי לסעד או לפיצוי כלשהו בשל כך.

8. מדיניות ביטולים והחזרות

לורנצו קפה שיווק והפצה בע"מ רשאית לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

א.     הרוכש מותר ב- לורנצו קפה שיווק והפצה בע"מ רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

א.     ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

ב.     הודעה על הביטול תימסר בפקס / דוא"ל / דואר, על אחריות הצרכן לוודא שהודעה הגיעה ליעדה.

ג.      בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ לפי הנמוך ביניהם.

ד.     בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה

ה.    ביטול העסקה מותנית בהחזרת המוצר מבלי שהוא נפגם ומבלי שנעשה בו שימוש כלשהו או סביר באריזתו המקורית

ו.      לחברה זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר

ז.      החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי

9. ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר.  האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

10. אחריות

האחריות עבור המוצרים באתר ניתנת ע"י חברת לורנצו קפה שיווק והפצה בע"מ. אין אחריות על קרע, שבר, שימוש לא נכון או כל נזק אחר שנגרם ע"י המשתמש במוצר.

11. התחייבות הגולש.

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין. לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו. היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

12. סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת באזור חיפה והקריות בלבד.

13. במידה והנכם מעוניינים במידע נוסף אנא שלחו אלינו מייל ואנו נשוב אליכם תוך 3 ימי עסקים בלבד. מייל: capsule@lorenzo-cafe.com